IWT 2018 - WOENSDAG 27 Juni

Deelnemende ploegen IWT 2018

Interclub Cat 1.2 voor Men Elite

Klik hier om de lijst van alle deelnemers te zien
Klik hier om de deelnemerslijst te verbergen
BE 1. LOTTO-SOUDAL
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
BE 2. WANTY-GROUPE GOBERT
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
BE 3. TARTELETTO-ISOREX-C.T.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
BE 4. HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS C.T.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
BE 5. AGO - AQUA SERVICE
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
BE 6. VAN EYCK SPORT
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
BE 7. CIBEL-CEBON
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
BE 8. NANO DEVELOPMENT TEAM
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
BE 9. DAKWERKEN STROOBANT-KUOTA
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
BE 10. T-PALM P.C.W.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
BE 11. ACROG - PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
BE 12. HUBO - AERTS ACTION BIKE CT
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
BE 13. BAGUET- MIBA - INDULEK-DERITO C.T.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
BE 14. SPORT VLAANDEREN - BALOISE
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
BE 15. TELENET - LIONS TEAM
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
BE 16. NATURABLUE CYCLING TEAM
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
BE 17. VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
BE 18. MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
BE 19. EFC - L&R - VULSTEKE
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
BE 20. WB VERANCLASSIC AQUA PROTECT
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
BE 21. THIELEMANS - DE HAUWERE
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
BE 22. ERA-CIRCUS
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
ALG 23. NATURA4EVER - SOVAC
155.
156.
157.
158.
159.
160.
161.
NED 24. METEC-TKH
162.
163.
164.
165.
166.
167.
168.
NED 25. LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER
169.
170.
171.
172.
173.
174.
175.
NED 26. MONKEY TOWN CT
176.
177.
178.
179.
180.
181.
182.
NED 27. SMAT DRY WV EEMLAND
183.
184.
185.
186.
187.
188.
189.
NED 28. TEAM WASp
190.
191.
192.
193.
194.
195.
196.
DU 29. TEAM VELOCLUB RATISBONA
197.
198.
199.
200.
201.
202.
203.
DU 30. RADTEAM SCHMITZ-RSC KOMET LUDWIGSBURG
204.
205.
206.
207.
208.
209.
210.
DU 31. TEAM ISAAC TORGAU
211.
212.
213.
214.
215.
216.
217.
DU 32. TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI
218.
219.
220.
221.
222.
223.
224.
AUS 33. DRAPAC - EDUCATION FIRST
225.
226.
227.
228.
229.
230.
231.
Fr 34. ESEG DOUAI
232.
233.
234.
235.
236.
237.
238.
Lux 35. TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
239.
240.
241.
242.
243.
244.
245.