IWT 2018 - WOENSDAG 27 Juni

Deelnemende ploegen IWT 2018

Interclub Cat 1.2 voor Men Elite

Klik hier om de lijst van alle deelnemers te zien
Klik hier om de deelnemerslijst te verbergen
BE 1. TELENET - LIONS TEAM
1.AERTS Toon
2.VAN KESSEL Corne (NED)
3.CLEPPE Nicolas
4.AERTS Thijs
5.BEKAERT Yentl
6.GOEMAN Andreas
7.AERNOUTS Jim
BE 2. WANTY-GROUPE GOBERT
8.BAUGNIES Jerome
9.DEVRIENDT Tom
10.KREDER Wesley (NED)
11.McNALLY Mark
12.VALLEE Boris
13.VAN MELSEN Kevin
14.VANSPEYBROUCK Pieter
BE 3. SPORT VLAANDEREN - BALOISE
15.ALLEGAERT Piet
16.DE KETELE Kenny
17.DE PAUW Moreno
18.GHYS Robbe
19.RICKAERT Jonas
20.VAN HECKE Preben
21.WARLOP Jordi
BE 4. VAN EYCK SPORT
22.MOENS Jens
23.MOTTE David
24.SIEMONS Stijn
25.TIMMERMANS Tim
26.TIMMERMANS Tom
27.SIMON Kenn
28.TEIRLINCK Jens
BE 5. VLAAMS BRABANTSE SELECTIE
29.DU FOUR Jens
30.MOONS Steven
31.VANDENBROECK Yarno
32.DUBOIS Foeke
33.DE HAES Jorden
34.GODART Bo
35.ANDRIES Jordi
BE 6. CIBEL - CEBON
36.BOUVRY Dieter
37.COENEN Dennis
38.DIELEMAN Michiel
39.JANS Roy
40.RAYMACKERS Cedric
41.RAYMACKERS Timothy
42.TEUGELS Lennert
BE 7. TARTELETTO - ISOREX - C.T.
43.BOUCHER David
44.VERHELST Louis
45.DE JONGHE Kevin
46.RUIGH Rob
47.MANNAERTS Jelle
48.DE GROOTE Arne
49.CANT Jelle
BE 8. BAGUET- MIBA - INDULEK-DERITO C.T.
50.VOIGT Eric (USA)
51.MERTENS Robin
52.VERHULST Pauwel
53.BAILEY Harrison
54.SUTTON Frank
55.LAGNEAUX Yoni
56.DE KEE Glenn
BE 9. HOME SOLUTION-SOENENS CT
57.VAN DINGEN Jordi
58.COOLEN Yves
59.DE PLUS Jasper
60.STAS Brecht
61.SCHUERMANS Jelle
62.EYSKENS Jeroen
63.VANDEWALLE Mathias
BE 10. VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
64.ORBIE Stephen
65.DIEPENDAELE Timmy
66.BECKING Hans
67.D'HOOGHE Thomas
68.HESTERS Jules
69.PESSEMIER Tom
70.ROSSEEL Ricky
BE 11. LOTTO SOUDAL U23
71.APERS Ruben
72.CASTRIQUE Jonas
73.COLMAN ALEX
74.DE DECKER Alfdan
75.DEWULF Stan
76.GRIGNARD Sebastien
77.MARIT Arne
BE 12. NANO DEVELOPMENT TEAM
78.VANDERAERDEN Massimo
79.LEFEBER Mathias
80.VASTMANS Dries
81.SNYERS Jari
82.DANIELS Simon
83.VAN DEN BOSSCHE Angelo
84.PANIS Maxim
BE 13. PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE
85.JACOBS Johan (SUI)
86.LEHAEN Dries
87.LOOCKX Lander
88.MERLIER Braam
89.ROMBOUTS Seppe
90.SOETE Daan
91.SWEECK Laurens
BE 14. HUBO AERTS ACTION BIKE CT
92.JACOBS Pieter
93.OERLEMANS Tom
94.DEVALCKENHEER Sieben
95.DE BOES Timmy
96.JACOBS Levi
97.SEGERS Joren
98.VERBIEST Senna
BE 15. WB VERANCLASSIC AQUA PROTECT
99.DE WINTER Ludwig
100.DUOQUENNOY Jimmy
101.PEYSKENS Dimitri
102.SIX Franklin
103.JULES Justin
104.VANTOMME Maxime
105.STASSEN Julien
BE 16. EFC - L&R - VULSTEKE
106.VAN DEN BRANDE Julien
107.LOY Antoine
108.SEYE Guilaume
109.VERHULST Lothar
110.VAN DRIESSCHE Kjell
111.WILLEMS Thimo
112.WEEMAES Sasha
BE 17. AGO - AQUA SERVICE
113.ARIMONT Charlie
114.DEBUY Anthony
115.FREHEN Jeremy
116.GOEBEERT Pierre
117.MOLLY Kenny
118.PAQUOT Tom
119.VAN VUCHELEN Tom
BE 18. T PALM - POLE CONTINENTAL WALLON
120.DE SY Vincent
121.DECOSTER Merlijn
122.HAAG Guillaume
123.LAMB Ross (GBR)
124.LEWIS Adam (GBR)
125.PETIT Tomas
126.SLAGMULDERS Yorick
NED 19. LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER
127.ERREN Pim
128.HENDRIKS Max
129.DIJKSTRA Martijn
130.WITTENBERG Wim
131.NABERMAN Tim
132.DE LENG Mathijs
133.AKKERMANS Lars
NED 20. METEC-TKH
134.VAN BAKEL Robie
135.GMELICH MEYLING Jarno
136.HAMELINK Jasper
137.DE KLEIJN Arvid
138.KRUL Stef
139.DE LAAT Jasper
140.DE LANGE Thijs
Fr 21. ESEG DOUAI
141.FLET Axel
142.FACHE Florent
143.VAN BEETHOVEN Matthias (BEL)
144.WIGGINS Doron (BEL)
145.GABISSON Clement
146.BIGO Mathias
147.VAN ESLANDER Florian
AUS 22. DRAPAC - EDUCATION FIRST
148.KENT SPARK Oliver
149.MAGENNIS Liam
150.MONK Cyrus
151.WHELAN James
152.WHITE Liam
153.YATES Theodore
154.KAESLER Thomas
Lux 23. TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
155.CATANIA Claudio (ITA)
156.DONDERS Jelle (BEL)
157.PARDINI Olivier (BEL)
158.PETELIN Jan (LUX)
159.VERWAEST Kevin (BEL)
160.VERMEER Tom (NED)
161.WINTER Laurin (GER)
DU 24. TEAM VELOCLUB RATISBONA
162.SONNLEITNER Jonas
163.MAYER Yannick
164.MALGAY Lukas
165.KASPERA Christophe
166.BRANDLMEIER Stefan
167.ACHTERBERG Yannick
168.GÄRTNER Julius
ALG 25. NATURA4EVER - SOVAC
169.BILLE Gaetan (BEL)
170.DEGUIDE Louis (BEL)
171.DERIAUX Forian (FRA)
172.EVRAD Laurent (BEL)
173.GEUENS Alexander (BEL)
174.LEGLEY Matthias (BEL)
175.STENUIT Robin (BEL)