IWT 2017 - WOENSDAG 28 Juni

Deelnemende ploegen IWT 2017

Interclub Cat 1.2 voor Men Elite

Klik hier om de lijst van alle deelnemers te zien
Klik hier om de deelnemerslijst te verbergen
BE 1. WANTY-GROUPE GOBERT
1.BAUGNIES Jerome
2.DEHAES Kenny
3.DEVRIENDT Tom
4.KREDER Wesley (NED)
5.MCNALLY Mark (GBR)
6.STENUIT Robin
BE 2. TARTELETTO-ISOREX-C.T.
7.MANNAERTS Jelle
8.RUIGH Rob (NED)
9.DE ROOZE Niels
10.VERWAEST Kevin
11.BREYNE Jonathan
12.ANECA Ciske
BE 3. HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS C.T.
13.COOLEN Yves
14.HODEG Alvaro (COL)
15.DEBRUYNE Glenn
16.PRUVOOST Shayne
17.VANDEWIELE Frederik
18.DE PLUS Jasper
BE 4. CIBEL - CEBON
19.COENEN Dennis
20.DE WITTE Mathias
21.DIELEMAN Michiel
22.JANSSENS Jimmy
23.MARCHAND Gianni
24.RUYTERS Brecht
BE 5. VDM VAN DURME-MICHIELS-TRAWOBO
25.DIEPENDAELE Timmy
26.DUFFELEER Joachim
27.VAN BOVEN Frederiek
28.VAN RAEPENBUSH Ruben
29.VERRAES Benjamin
30.VERSTRAETEN Jari
BE 6. BAGUET- MIBA - INDULEK-DERITO C.T.
31.VAN IMPE Stef
32.MOONS Steven
33.LAGNEAUX Yoni
34.VERHULST Pauwel
35.BULLEY Lewis (GBR)
36.ZUCCO Victor (BRA)
BE 7. TELENET - LIONS TEAM
37.AERTS Toon
38.VAN KESSEL Corne (NED)
39.SOETE Daan
40.CLEPPE Nicolas
41.AERTS Thijs
42.BAESTAENS Vincent
BE 8. VAN EYCK SPORT vzw
43.TIMMERSMANS Tom
44.VAN DER SCHUEREN Nicky
45.MOTTE David
46.WIELFAERT Kristof
47.MOENS Jens
48.BASTIAENS Ayco
BE 9. TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
49.BERTELS Jef
50.VAN LENT Kenny
51.ADRIAENSSEN Michael
52.HAVERALS Lars
53.VAN STEENBERGE David
54.BRUYERE AIKY
BE 10. EFC - L & R VULSTEKE
55.VANDENBRANDE Julien
56.DE HAES Jorden
57.DEFREYNE Cedric
58.SEYE Guillaume
59.VANDERMOSTEN Tom
60.WILLEMS Thimo
BE 11. VL TECHNICS-EXPERZA-ABUTRIEK C.T.
61.DEPREZ Tuur
62.VAN OUDENHOVE Jovany
63.VERHOFSTADT Thibau
64.BOTHUYNE Jorden
65.VAN DER HAEGHEN Ruben
66.BALLET Mathias
BE 12. SPORT VLAANDEREN - BALOISE
67.DE PAUW Moreno
68.DE VYLDER Lindsay
69.NOPPE Christophe
70.POLS Ruben
71.SALOMEIN Jarl
72.WALLAYS Jens
BE 13. NATURA BLUE CYCLING TEAM
73.CARTER Tom (NZL)
74.D'ANGELO Ugo
75.QUERTINMONT Corentin
76.LA ROSE Gregory
77.LEGLEY Mathias
78.ROELANDTS Rutger
BE 14. PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE
79.BOSMANS Tom
80.BOUCHER David
81.DHAENE Brecht
82.LIVYNS Arjen
83.STEVENS Timothy
84.VERHELST Louis
BE 15. WB VERANCLASSIC AQUA PROTECT
85.HABEAUX Gregory
86.DUQUENNOY Jimmy
87.DE WINTER Ludwig
88.STASSEN Julien
89.ISA Kevyn
90.JANS Roy
BE 16. AGO-AQUA SERVICE
91.TAMINIAUX Lionel
92.TASSET Marvin
93.MORTIER Julien
94.ARIMONT Charlie
95.DEBUY Anthony
96.GOEBEERT Pierre
BE 17. LOTTO SOUDAL U23
97.GHYS Robbe
98.JASPERS Ward
99.PLANCKAERT Emiel
100.VAN GOMPEL Mathias
101.VAN MOER Brent
102.VERWILST Aaron
BE 18. T-PALM
103.BUNTINX Auxence
104.DELVAUX Guillaume
105.DECOSTER Merlijn
106.KORNER Max Emil (NOR)
107.PICOUX Maximilien
108.VANDREPOTTE Anthony
LUX 19. TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
109.RAYMACKERS Cedric
110.VERMEER Tom (NED)
111.RUSNAC Maxim (MDA)
112.CATANIA Claudio (ITA)
113.STIJNS Wayne (NED)
114.TEASDALE Josh (GBR)
NED 20. LOTTO NL - JUMBO - DE JONGE RENNER
115.VAN BOKHOVEN Ramon
116.VAN IERSEL Youri
117.VAN RUTTEN Bryan
118.CREMERS Paul
119.BOK Willem
120.JANSSEN Dick
NED 21. DELTA CYCLING ROTTERDAM
121.MEIJERS Daan
122.MILHERN Mitchell (AUS)
123.BAKKER Dennis
124.VAN SCHIP Jan Willem
125.VAN DALEN Jason
126.PASTOOR Gerco
AM 22. BMC DEVELOPMENT TEAM
127.APPELT Leo (GER)
128.BARBIER Pierre (FRA)
129.EENKHOORN Pascal (NED)
130.MULLER Reto (SUI)
131.SCOTSON Callum (AUS)
132.SPENGLER Mario (SUI)
AUS 23. ISO WHEY SPORTS SWISS WELLNESS
133.FRIEBERG Michael
134.LANE Patrick
135.CAMERON Jeremy
136.ELLIOTT Nathan
137.LEA Jason
138.VAN DER PLOEG Niel
AUS 24. DRAPAC PAT VEGS CYCLING TEAM
139.EVANS Brad (NZL)
140.KENT-SPARK Oliver
141.MONK Cyrus
142.ROSS Matthew
143.PANE James
144.KAESLER Thomas
DU 25. TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI
145.MERSEBURG Dominik
146.FISCHER Robin
147.ERB Daniel
148.PIRIUS Hans
149.OHLENSCHLÄGER Tobias
150.DISTEL Yannic
DU 26. SCHWALBE TRIER
151.BELCKER Bastian
152.BELCKER Bendikt
153.BELCKER Philipp
154.VALTEY Max
155.BÜSCHLER David
156.SCHUBERT Patrick
DU 27. TEAM VELOCLUB RATISBONA
157.WEBER Marcel
158.THUMANN Michael
159.HERDEN Benjamin
160.BRANDLMEIER Stefan
161.SCHAFBAUER Josef
162.DANKE Viele
BOL 28. START VAXES CYCLING TEAM
163.CORELLA Rene (MEX)
164.AULAR Orluis (VEN)
165.DE VOS Gertjan (BEL)
166.MARQUEZ MARQUEZ Mandel
167.MANSILLA Cristopher (CHI)
168.PITA Cristian David (ECU)